Логіст/логістка
Професійне навчання плануванню, організації та контролю переміщення товарів
Логіст – це фахівець, який займається плануванням, організацією та контролем переміщення товарів, інформації та ресурсів від виробника до кінцевого споживача, забезпечуючи їх ефективну та раціональну доставку, зберігання та розподіл.
Логісти працюють з транспортними компаніями, складами, виробниками та різними постачальниками послуг, щоб забезпечити безперебійний рух товарів по всьому ланцюгу поставок.
Перший етап. Теоретичне навчання.
Навчальний курс включає теоретичні заняття, виконання практичних завдань, у тому числі домашніх, а також оцінювання рівня засвоєних знань. Формат навчання – онлайн, денне та/або вечірнє. Учасники та учасниці опанують базові знання з транспортної логістики, зокрема, вивчатимуть її принципи, види транспорту та особливості перевезень, класифікацію та обробку вантажів, документацію в транспортній логістиці, принципи ціноутворення та розрахунку вартості перевезень, особливості транспортування спеціальних вантажів, використання інформаційних систем і транспортних порталів.
Другий етап. Практичне навчання.
Учасники та учасниці набудуть практичних навичок зі складання логістичних маршрутів з урахуванням витрат, часу, специфіки вантажів та виду транспорту. Навчаться заповнювати та перевіряти документи, пов'язані з перевезенням вантажів, працювати з базовим логістичним програмним забезпеченням та спеціалізованими інформаційними ресурсами.
Третій етап. Складання іспиту.
Після завершення навчання необхідно скласти іспит для підтвердження компетенції логіста. За результатами іспиту учасники та учасниці отримають сертифікат про проходження навчального курсу із зазначенням здобутої кваліфікації «Логіст», спеціалізації «Транспортна логістика», «Логіст перевізника» або іншої суміжної спеціалізації, та зазначенням кількості годин навчання.
Четвертий етап. Кар'єрні консультації.
У межах проєкту заплановані кар'єрні консультації з розвитку комунікаційних навичок та загальних здібностей, які допоможуть успішно пройти співбесіду, працевлаштуватися й адаптуватися на новому робочому місці.
П'ятий етап. Екскурсії до партнерів-роботодавців.
У межах проєкту учасники та учасниці матимуть можливість побувати за лаштунками роботи логіста і завітати до партнерів-роботодавців.
Шостий етап. Працевлаштування.
За результатами навчання учасники та учасниці матимуть можливість обрати місце роботи серед пропозицій від компаній-партнерів проєкту.
Заповнити форму реєстрації на сайті
Підтвердити достовірність даних, вказаних в заяві, шляхом надання за запитом фахівця(-чині) проєкту сканованих копій документів, які ідентифікують особу, засвідчують наявність водійського посвідчення відповідної категорії та статус ветерана(-ки) російсько-української війни
Пройти співбесіду з командою проєкту
Підписати договір про участь у проєкті
Обов'язкові умови:
Логістика – основа сучасної економіки
Жоден бізнес не працює без доставки, складування чи транспортування. Логістика – це серце торгівлі, виробництва, електронної комерції і гуманітарних операцій. Попит на логістів зростає щороку, і не тільки в Україні.
Стабільна та затребувана професія
У часи криз, війни чи глобальних викликів логістика не зупиняється, а трансформується. Саме тому логісти залишаються одними з найбільш затребуваних фахівців у будь-якій ситуації. Середня зарплата логіста від 15 000 до 35 000 гривень на місяць.
Широкі можливості для кар'єрного зростання
Ви можете почати з роботи диспетчера або оператора і вирости до керівника логістичного підрозділу чи менеджера міжнародних перевезень. Іти кар'єрними сходами у логістиці можна швидко.
Можливість працювати у міжнародному середовищі
Багато українських логістичних компаній мають контракти з ЄС. Знання галузі та досвід в Україні – це перспектива вийти на глобальний ринок і працювати з європейськими чи світовими гравцями.
Якщо виникли додаткові запитання, зверніться до нас: